Interneta totalizatora bonusi

Interneta totalizatora bonusi

Reģistrācijas / jauno klientu bonuss

Bonusi ir viens no kritērijiem, pēc kuriem potenciālais klients izvēlas totalizatora kompāniju. Tos piedāvā uzreiz pēc reģistrācijas, dažādos apmēros un veidos, kā arī ar dažādiem izmantošanas nosacījumiem. Tieši reģistrācijas/jauno klientu bonusus totalizatora kompānijas arkārtīgi daudz reklamē. Reģistrācijas bonuss izpaužas kā naudas bonuss, kuru piedāvā totalizatoru kompānijas mārketinga nodaļa, lai pievilinātu potenciālos klientus. Jauno klientu bonusu piedāvā kopā ar pirmo iemaksu. Pirmā iemaksa parasti būtiski nosaka bonusa apmēru, jo bonuss parasti tiek aprēķināts no iemaksas summas (piemēram, 50% iemaksas bonuss līdz 100eur nozīmē to, ka būs nepieciešams iemaksāt 200eur, lai saņemtu maksimālo bonusu). Papildus stājas spēkā bonusa izmantošanas noteikumi, kas aprakstīti pie katra bonusa. Tajos var iekļaut tādos noteikumus kā minimālais koeficients, spēļu skaits, iemaksas summas apgrozīšana vairākas reizes un citus. Ir svarīgi, lai klients pilnībā saprastu bonusa izmantošanas noteikumus, jo tikai tā viņš to varēs pilnībā izmantot. Dažreiz šādi bonusi tiek piedāvāti arī esošajiem klientiem, tos sauc par reaktivizācijas bonusiem.

Bezriska likmes

Vairākas totalizatora kompānijas piedāvā klasisko bezriska likmi kā reģistrācijas bonusu; dažreiz tās sauc arī par bezmaksas likmēm. Tas nozīmē, ka piedāvātās bezriska likmes tiks atgrieztas klienta kontā, pat ja likme izrādīsies laimēta. Bezriska likmes ir populāras arī dažādu sporta pasākumu laikā, pie tam tās tiek piedāvātas ne vien jaunajiem klientiem, bet arī esošajiem. Klasikie bonusi un bezriska likmes regulāri tiek piedāvātas arī esošajiem klientiem, balstoties uz aktivitāti, apgrozījumi, likmju skaitu vai citiem lojalitātes koeficientiem. Citi piedāvātie bonusi bieži vien tiek piedāvāti dzimšanas dienā vai kompānijas jubilejās, balstoties uz katras kompānijas individuālo bonusu politiku.

Citi totalizatora kompāniju bonusi

Īpašs bonuss tiek piedāvāts no totalizatoru kompāniju puses – veiksmīgas klienta verifikācijas bonuss. Bonuss tiek pievienots kontā uzreiz pēc verifikācijas, kas papildus motivē klientus veikt reģistrāciju, kas nepieciešama, lai pilnībā varētu izmantot totalizatora kompānijas piedāvātos pakalpojumus.

Ir svarīgi, lai klients saprastu, ka rūpīgi jāizlasa bonusa iegūšanas nosacījumi. Ir nepiecieāms precīzi identificēt procentuālo bonusa vērtību attiecībā pret iemaksas summu, maksimālo bonusa vērtību, kā arī izmantošanas noteikumus, kas var tikt definēti kā minimālie koeficienti, spēļu skaits, kā arī laika limits.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu